WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

IV i V liga. Olimpia z licencją, Wilki muszą uzupełnić dokumenty

Dodano: 28.05.2020 12:35
Źródło: LM.pl

Olimpia Koło i MKS Dąbie to dwie drużyny z naszego regionu, którym przyznano już licencję do gry w IV oraz V lidze. Dokumentację uzupełnić muszą Wilki Wilczyn.

W środę Wielkopolski ZPN podjął pierwsze decyzje licencyjne. W IV lidze region koniński będzie miał dwóch reprezentantów. Bez problemów zgodę na grę na wojewódzkim poziomie rozgrywek otrzymała Olimpia Koło. Dokumentację w zakresie kryteriów infrastrukturalnych uzupełnić musi natomiast beniaminek - Wilki Wilczyn. Przypomnijmy, stadion w Wilczynie przechodzi obecnie lifting, a docelowo gmina chce go dogłębnie przebudować.

W V lidze zagra na pewno beniaminek MKS Dąbie, który znalazł się w gronie dziewiętnastu zespołów, które bez żadnych zastrzeżeń otrzymały licencję na grę. Jak na razie to jedyny klub z regionu konińskiego z taką licencją, wnioski pozostałych będą rozpatrywane na kolejnych posiedzieniach komisji WZPN. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Jaki lifting na tym boisku nic sie niedzieje od paru lat lawki dla rezerwowych pilkarzy jak i lawki dla kibicow pamietaja jeszcze PRL Niemowiac o bramkach i nikt z tym nic nierobi .
Dodano: 31.05.2020 15:11    Przez: Kibic
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO