WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Grand Prix Koła ruszy w czerwcu. Będą biegać w dwóch grupach

Dodano: 3.06.2020 14:02
Źródło: LM.pl

Przełożone Grand Prix Koła ma ruszyć już w czerwcu. Zgodnie z planem w ciągu trzech tygodni rozegrane mają zostać cztery biegi.

Pierwotnie tegoroczne Grand Prix Koła miało odbyć się od marca do maja. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała jednak plany organizatorów. Przełożony cykl biegów odbędzie się ostatecznie na przełomie czerwca i lipca. Tak, jak zakładały pierwotne plany, rozegrane zostaną cztery zawody.

Cykl rozpocznie się 20 czerwca Biegiem o Puchar Dyrektora Firmy Geberit. Tydzień później odbędzie się Bieg o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer. Lipcową część zmagań rozpocznie Bieg o Puchar Malinowej Mamby (4 lipca), a Grand Prix zakończone zostanie Biegiem o Puchar Prezesa Firmy Andre (11 lipca).

Wszystkie biegi rozgrywane będą zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego. Ich trasa będzie taka sama - od stadionu przy ul. Sportowej 12, przez wały nadwarciańskie, ul. Zieloną i Aleję Parkową Freundenreicha. Dystans biegów i marszów nordic walking wynosić będzie pięć kilometrów. Każda impreza podzielona będzie na dwie części: bieg mężczyzn oraz (razem) bieg kobiet i marsz nordic walking. W każdej z tych części weźmie udział maksymalnie 150 osób. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bieg,   bieganie,   Grand Prix Koła,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO