WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Górnik Konin żegna się z Dziubkiem. Po zaledwie sześciu meczach!

Dodano: 6.06.2020 20:20
Źródło: LM.pl

Wygasająca z końcem czerwca umowa Górnika Konin z Grzegorzem Dziubkiem nie zostanie przedłużona - poinformował klub w dzisiejszym komunikacie. Biało-niebieskich szkoleniowiec spod Kalisza prowadził w zaledwie sześciu spotkaniach.

Grzegorz Dziubek jako trener klubowy bardzo często rozstawał się ze swoimi drużynami dość szybko, ale takiego wyniku jeszcze nie zanotował. Górnik Konin postanowił zakończyć współpracę z 49-latkiem po zaledwie sześciu rozegranych spotkaniach. - Zarząd klubu nie zdecydował się na przedłużenie umowy z dotychczasowym trenerem drużyny seniorów. Oznacza to, że Grzegorz Dziubek nie poprowadzi konińskiego Górnika w nadchodzącym sezonie - poinformował klub w dzisiejszym komunikacie.

Dziubek do Konina trafił pod koniec października zeszłego roku, zastępując Damiana Augustyniaka. Miał wyprowadzić biało-niebieskich z ciężkiej sytuacji ligowej. Jesienią mu się to nie udało, drużyna pod jego wodzą zanotowała zaledwie jeden punkt (jak się teraz okazuje - jedyny zdobyty w kadencji Dziubka). Zimą Górnik został całkowicie przebudowany, ale trener spod Kalisza nie miał szansy zaprezentować efektów tej metamorfozy. Górnik przegrał pucharowe spotkanie z SKP Słupca i uległ w pierwszym wiosennym ligowym meczu Raduni Stężyca 1:2, a później rozgrywki zostały zawieszone z powodu pandemii koronawirusa.

Grzegorz Dziubek kończy więc przygodę z Górnikiem Konin z dorobkiem sześciu meczów, jednego remisu i pięciu porażek. Nazwisko nowego szkoleniowca ma zostać zaprezentowane w najbliższym czasie. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   III liga,   Górnik Konin,   Grzegorz Dziubek,   trener

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO