WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Igor Jakubowski został ekspertem telewizji Polsat Sport

Dodano: 26.06.2020 13:30
Źródło: LM.pl

Pięściarz z Konina i olimpijczyk z Rio de Janeiro, Igor Jakubowski, został ekspertem telewizji Polsat Sport. Zdążył już zadebiutować na ekranie.

O zatrudnieniu Jakubowskiego stacja poinformowała w czwartek. Koninianin ma być stałym ekspertem stacji - będzie występował zarówno w programach publicystycznych Polsatu dotyczących pięściarstwa, jak i komentował gale bokserskie. Zadebiutował w nocy z wtorku na środę, komentując jako ekspert walkę Andrew Moloney – Joshua Franco.

Jakubowski boks zna świetnie, sam był przez wiele lat czołowym polskim pięściarzem, a w 2016 roku dostał się na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro. Doświadczenie z telewizją też ma spore, w zeszłym roku brał bowiem udział w reality show stacji TVN7 Big Brother. Ma już też za sobą gościnne występy w programach pięściarskich Polsatu.

Angaż w telewizji nie oznacza, że Jakubowski porzuca ostatecznie marzenia o kontynuowaniu sportowej kariery. Kilka tygodni temu koninianin zapowiedział swój występ podczas grudniowego turnieju organizowanego przez Rocky Boxing. Może w nim wygrać kontrakt z grupą promotorską.

fot. profil FB Igora Jakubowskiego

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:boks,   Igor Jakubowski,   Zagłębie Konin,   Polsat,   Polsat Sport

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO