WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Pierwsze zawody KLTC Konin. Waliniak czwarty na torze w Kaliszu

Dodano: 29.06.2020 13:15
Źródło: LM.pl

Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych to pierwsze zawody, w których wystartowali kolarze KLTC Konin od czasu pandemii koronawirusa. Czwarte miejsce w wyścigu na 2000 m indywidualnie wywalczył Konrad Waliniak.

Na torze w Kaliszu rywalizowała łącznie trójka reprezentantów KLTC Konin. Najlepszy wynik osiągnął Konrad Waliniak, który w starcie na 2000 m indywidualnie był czwarty. Zawodnik KLTC Konin uzyskał czas 2:28:440, przegrywając brązowy medal o 1,510 sek. W wyścigu wzięło udział 58 zawodników, a dziesiąte miejsce wywalczył inny kolarz KLTC Konin - Kamil Kudliński. 

W czołowych dziesiątkach Waliniak i Kudliński plasowali się również w omnium i sprincie. Kudliński awansował ponadto do finału keirinu, zajmując w nim ostatecznie dwunaste miejsce. Obaj zawodnicy KLTC Konin wystartowali również w madison, plasując się tam na szóstej pozycji wśród ośmiu startujących par. 

W rywalizacji kobiet wzięła natomiast udział jedna kolarka KLTC Konin - Roksana Mikorska. Najlepszy wynik osiągnęła w starcie na 2000 m indywidualnie, zajmując czternaste miejsce. W czołowej dwudziestce plasowała się też w sprincie i keirinie, a w omnium była 24.

Wyniki zawodników KLTC Konin:
Omnium: 24. Roksana Mikorska
Sprint: 16. Roksana Mikorska
2000 m indywidualnie: 14. Roksana Mikorska
Keirin: 17. Roksana Mikorska

Omnium: 10. Konrad Waliniak
Sprint: 10. Kamil Kudliński
2000 m indywidualnie: 4. Konrad Waliniak, 10. Kamil Kudliński
Madison: 6. Konrad Waliniak, Kamil Kudliński
Keirin: 12. Kamil Kudliński.

fot. KLTC Konin

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO