WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

V liga. Znamy podział na grupy. Region koniński znów z kaliskim

Dodano: 1.07.2020 14:04
Źródło: LM.pl

V-ligowcy z Wielkopolski poznali podział na grupy. Niespodzianki nie było - reprezentanci regionu konińskiego znów będą mierzyć się z zespołami z regionu kaliskiego.

GKS Sompolno, MKS Dąbie, Polonus Kazimierz Biskupi, SKP Słupca, Tulisia Tuliszków i Zjednoczeni Rychwał - to zespoły, które w sezonie 2020/2021 będą reprezentować region koniński w rozgrywkach V ligi. Wielkopolski ZPN opublikował dziś podział na grupy. Zgodnie z przewidywaniami nasi reprezentanci zmierzą się z drużynami z regionu kaliskiego.

Kto jest wśród nich? To m.in. występujące już w zeszłym sezonie w V lidze zespoły Astry Krotoszyn, Orła Mroczeń, Piasta Czekanów, Piasta Kobylin, Raszkowianki Raszków, Stali Pleszew, Vitcovii Witkowo, czy Zefki Kobyla Góra. Ponadto do stawki dołączył wycofany z IV ligi KS Opatówek oraz awansujący z klasy okręgowej: Victoria Skarszew i GKS Rychtal, a także Lew Pogorzela. To akurat zespół z powiatu gostyńskiego, który w zeszłym sezonie grał w grupie II, a teraz został przesunięty do grupy III.

Sezon V ligi wystartuje 1 sierpnia. Awans do IV ligi uzyska mistrz, a wicemistrz będzie grał w barażach z wicemistrzami innych grup V ligi oraz jednym zespołem IV ligi. Po sezonie 2020/2021 liczba zespołów ma zostać zmniejszona do szesnastu. 

Skład V ligi gr. III: GKS Sompolno, MKS Dąbie, Polonus Kazimierz Biskupi, SKP Słupca, Tulisia Tuliszków, Zjednoczeni Rychwał, Astra Krotoszyn, Orzeł Mroczeń, Piast Czekanów, Piast Kobylin, Raszkowianka Raszków, Stal Pleszew, Vitcovia Witkowo, Zefka Kobyla Góra, Lew Pogorzela. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO