WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Klasa okręgowa, A-klasa, B-klasa. Związek przedstawił podział grup

Dodano: 2.07.2020 10:51
Źródło: LM.pl

Znamy już podział na grupy wszystkich klas rozgrywkowych. Wczoraj Wielkopolski ZPN przedstawił ten podział dla klasy okręgowej, A-klasy i B-klasy.

Tym razem reprezentanci regionu konińskiego w klasie okręgowej będą rywalizować w grupie trzeciej. Znalazły się tam też zespoły z regionu wrzesińskiego, jarocińskiego i gnieźnieńskiego, które w zeszłym sezonie grały w innej grupie - GKS Żerków, Orlik Miłosław i Sparta Sklejka Orzechowo. Ponadto w grupie tej będzie grał spadkowicz z V ligi - Zjednoczeni Trzemeszno oraz dwóch beniaminków z regionu konińskiego - Czarni Brzeźno i Polonia Golina.

W A-klasie wschodnia Wielkopolska znów została rozbita na dwie grupy. Zdecydowana większość zespołów trafiła do grupy czwartej. Zagrają tam: GKS Osiek-Łuczywno, GKS Osiek Wielki, Górnik Kłodawa, Hetman Orchowo, KS Mostki, Nałęcz Babiak, Orzeł Kawęczyn, Sparta Barłogi, Teleszyna Przykona, Warta Kramsk, Warta Rumin, Wicher Dobra i Znicz Władysławów. Wbrew wcześniejszym informacjom Wielkopolskiego ZPN drużynę seniorów wystawi jednak LKS Ślesin. Będzie ona grała właśnie w A-klasie gr. IV.

Ponadto cztery zespoły z regionu rywalizować będą z drużynami z regionu kaliskiego. W grupie VIII zagrają GKS Rzgów, Grom Malanów, Orły Huta Łukomska i Piast Grodziec. 

B-klasowcy z regionu konińskiego zagrają natomiast w grupie IX. Rywalizować tam będą: Błękitni Mąkolno, GKS Olszówka, GKS II Sompolno, LZS Karszew, Straszkovia Straszków, WKS Boguszyczki i WKS Sobótka. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   Wielkopolski ZPN,   klasa okręgowa,   A-klasa,   B-klasa

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO