WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Jan Klimkowski w czołówce międzynarodowego turnieju

Dodano: 3.07.2020 10:52
Źródło: LM.pl

Na trzecim miejscu po pięciu rundach XVI Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Perła Bałtyku plasuje się szachista UKS Smecz Konin Jan Klimkowski. Do końca zmagań pozostały cztery rundy.

Klimkowski rywalizuje w grupie A, czyli szachistów z najwyższym rankingiem. Do tej pory w turnieju był niepokonany, gromadząc w pięciu rundach 4,5 pkt. W czterech pierwszych rundach wygrywał, pokonując kolejno Miłosza Rogalę (Solny Grzybowo), Weronikę Zabrzańską (Hetman Koronny Trzebinia), Piotra Majochę (Giecek Radków) i Patryka Chylewskiego (Laura Chylice). Szczególnie to ostatnie zwycięstwo było bardzo ważne, Chylewski to bowiem mistrz Polski do lat osiemnastu, posiadający wyższy ranking od Klimkowskiego.

W piątej rundzie szachista UKS Smecz Konin zremisował z kolejnym faworytem, wicemistrzem Polski do lat osiemnastu, Jakubem Kosakowskim. W piątek Klimkowski zmierzy się zaś z aktualnie drugim w tabeli Antonim Kozakiem (LKSz GCKiP Czarna). Do końca zmagań pozostały jeszcze cztery rundy. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

POLACY IDZMY NA WYBORY ZAGLOSAWAC NA ANDRZEJA DUDE NIE POZWOLMY ZEBY NIEMCY NAMI RZADZILI
Dodano: 04.07.2020 16:54    Przez: inko gnito
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO