WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Sparingowa porażka Wilków. Nieznacznie ulegli Pogoni Mogilno

Dodano: 12.07.2020 11:17
Źródło: LM.pl

Porażką 2:3 zakończył się sobotni sparing Wilków Wilczyn z Pogonią Mogilno. Był to drugi przegrany mecz kontrolny beniaminka IV ligi w letnim okresie przygotowawczym.

W sobotę Wilki mierzyły się z Pogonią Mogilno, zespołem środka tabeli zeszłego sezonu IV ligi gr. kujawsko-pomorskiej. Spotkanie rozpoczęło się lepiej dla gospodarzy z Mogilna, którzy w 35. minucie wyszli na prowadzenie. Dogranie z prawej strony wykorzystał Karol Kopliński, strzelając pierwszą bramkę dla Pogoni. Wilki wyrównały niemal natychmiast. Piłkę zagraną za plecy obrońców przejął Wiktor Kacprzak i pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali.

Do przerwy było 2:1, bo jeszcze w 40. minucie dla Pogoni trafił Filip Śliwiński. Po wyrzucie piłki z autu zawodnik z Mogilna przeprowadził indywidualną akcję zakończoną ładnym trafieniem po słupku. Po zmianie stron Pogoń podwyższyła - po drużynowym rozegraniu akcji zaskoczony bramkarz Wilków przepuścił strzał Bartosza Czarneckiego. Wilczynianie zmniejszyli rozmiary porażki golem Marcela Koziorowskiego z 67. minuty.

Kolejny mecz kontrolny Wilki rozegrają w kolejny weekend. Tym razem zmierzą się z V-ligowym SKP Słupca.

Pogoń Mogilno - Wilki Wilczyn 3:2 (35' Karol Kopliński, 40' Filip Śliwiński, 59' Bartosz Czarnecki – 37' Wiktor Kacprzak, 66' Marcel Koziorowski)

źródło: pogonmogilno.pl

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO