WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wysoka wygrana Olimpii Koło w sparingu. 9:2 z V-ligowcem

Dodano: 13.07.2020 15:12
Źródło: LM.pl

Trzeci mecz kontrolny Olimpii Koło przed startem sezonu zakończył się zwycięstwem zespołu Tomasza Mikusika. Kolanie rozbili Victorię Skarszew 9:2.

W trzecim letnim sparingu Olimpia Koło mierzyła się z mistrzem klasy okręgowej gr. I i aktualnym beniaminkiem V ligi - Victorią Skarszew. Już w piętnastej minucie rywale kolan objęli prowadzenie po golu z rzutu karnego, ale jeszcze do przerwy Olimpia zanotowała trzy trafienia. Na listę strzelców wpisywali się zawodnicy testowani i Adam Ciesielski.

Po zmianie stron Olimpia jeszcze zwiększyła swoją przewagę, wygrywając ostatecznie 9:2. Dwie bramki zanotował Mikołaj Makarowicz, a po jednej - Konrad Lewandowski, Adam Kozajda, Patryk Olczyk i zawodnik testowany. 

Było to drugie zwycięstwo Olimpii w letnim okresie przygotowawczym. Wcześniej IV-ligowiec pokonał 5:3 z Polonusem Kazimierz Biskupi i ulegli 0:2 SKP Słupca. Kolejny sparing w najbliższą środę, kolanie podejmą Orła Grzegorzew.

Victoria Skarszew - Olimpia Koło 2:9 (34' Adam Ciesielski, 36' zawodnik testowany, 41' zawodnik testowany, 64' Patryk Olczyk, 66' zawodnik testowany, 71', 73' Mikołaj Makarowicz, 83' Konrad Lewandowski, 89' Adam Kozajda)

Olimpia Koło: Łukasz Szymański - zawodnik testowany, zawodnik testowany, Mikołaj Czajka, zawodnik testowany, Adam Ciesielski, Michał Rutkowski, zawodnik testowany, Patryk Olczyk, zawodnik testowany, Bartosz Uliński.

Ponadto zagrali: Bartosz Kordylewski, Konrad Cieślak, Kacper Cieślak, Szymon Wawrzyniak, Adam Kozajda, Konrad Lewandowski, Mikołaj Makarowicz.

źródło: olimpiakolo.pl

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO