LM.plSportWysoka wygrana Olimpii Koło w sparingu. 9:2 z V-ligowcem

Wysoka wygrana Olimpii Koło w sparingu. 9:2 z V-ligowcem

Trzeci mecz kontrolny Olimpii Koło przed startem sezonu zakończył się zwycięstwem zespołu Tomasza Mikusika. Kolanie rozbili Victorię Skarszew 9:2.

W trzecim letnim sparingu Olimpia Koło mierzyła się z mistrzem klasy okręgowej gr. I i aktualnym beniaminkiem V ligi - Victorią Skarszew. Już w piętnastej minucie rywale kolan objęli prowadzenie po golu z rzutu karnego, ale jeszcze do przerwy Olimpia zanotowała trzy trafienia. Na listę strzelców wpisywali się zawodnicy testowani i Adam Ciesielski.

Po zmianie stron Olimpia jeszcze zwiększyła swoją przewagę, wygrywając ostatecznie 9:2. Dwie bramki zanotował Mikołaj Makarowicz, a po jednej - Konrad Lewandowski, Adam Kozajda, Patryk Olczyk i zawodnik testowany.

Było to drugie zwycięstwo Olimpii w letnim okresie przygotowawczym. Wcześniej IV-ligowiec pokonał 5:3 z Polonusem Kazimierz Biskupi i ulegli 0:2 SKP Słupca. Kolejny sparing w najbliższą środę, kolanie podejmą Orła Grzegorzew.

Victoria Skarszew - Olimpia Koło 2:9 (34' Adam Ciesielski, 36' zawodnik testowany, 41' zawodnik testowany, 64' Patryk Olczyk, 66' zawodnik testowany, 71', 73' Mikołaj Makarowicz, 83' Konrad Lewandowski, 89' Adam Kozajda)

Olimpia Koło: Łukasz Szymański - zawodnik testowany, zawodnik testowany, Mikołaj Czajka, zawodnik testowany, Adam Ciesielski, Michał Rutkowski, zawodnik testowany, Patryk Olczyk, zawodnik testowany, Bartosz Uliński.

Ponadto zagrali: Bartosz Kordylewski, Konrad Cieślak, Kacper Cieślak, Szymon Wawrzyniak, Adam Kozajda, Konrad Lewandowski, Mikołaj Makarowicz.

źródło: olimpiakolo.pl