WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dwóch kolejnych zawodników w Górniku. Obrońca i pomocnik

Dodano: 13.07.2020 15:33
Źródło: LM.pl

Jakub Draszczyk i Tobiasz Wujek to dwóch nowych piłkarzy Górnika Konin. Klub ogłosił ich pozyskanie w niedzielę i poniedziałek.

Jako pierwszy ogłoszony został transfer 21-letniego Jakuba Draszczyka. Pomocnik trafił do Górnika z Polonii Środa Wlkp. To już drugi zawodnik, który zasila biało-niebieskich właśnie z ligowego rywala Górnika. W zeszłym sezonie zagrał w szesnastu meczach w barwach pierwszego zespołu Polonii, w tym sześciokrotnie wychodził w pierwszym składzie. 

Jeszcze wcześniej 21-latek reprezentował barwy Phytopharmu Klęka, Pogoni Książ Wlkp., UKS Śrem i Błękitnych Wronki. W sezonie 2015/2016 trafił do zespołów młodzieżowych Lecha Poznań, gdzie grał m.in. w Centralnej Lidze Juniorów. W 2018 roku zaliczył debiut w III lidze w barwach rezerw Kolejorza w wygranym starciu z Unią Solec Kujawski. 

Drugą nową twarzą jest Tobiasz Wujek. Nazwisko kibicom regionalnego futbolu powinno być znane, dziewiętnastolatek w ostatnich sezonach grał bowiem w SKP Słupca. W swojej karierze ma również występy w ZKS Zagórów. Może występować w obronie lub pomocy, a do Górnika trafił na roczne wypożyczenie.

źródło / fot. gornikkonin.com.pl

  • Dwóch kolejnych zawodników w Górniku. Obrońca i pomocnik
  • Dwóch kolejnych zawodników w Górniku. Obrońca i pomocnik

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO