WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Sokół poza Pucharem Polski, II-ligowiec minimalnie lepszy

Dodano: 18.07.2020 22:09
Źródło: LM.pl

Na ćwierćfinale zakończyła się przygoda Sokoła Kleczew z tegorocznym wojewódzkim Pucharem Polski. W Kaliszu kleczewianie przegrali z II-ligowym KKS 1925 0:1.

Losowanie drabinki tegorocznego wojewódzkiego Pucharu Polski nie sprzyjało Sokołowi Kleczew. Zespół Łukasza Cichosa już w ćwierćfinale trafił na faworyta rozgrywek i jedyny II-ligowy zespół w stawce - KKS 1925 Kalisz. Mimo tego kleczewianie postawili się rywalom i przegrali zaledwie jedną bramką.

Kluczowa akcja miała miejsce w 38. minucie meczu. Po akcji prawą stroną piłka posłana została przed bramkę Sokoła. Palcami trącił ją Hubert Świtalski, a w siatce kleczewian umieścił Michał Borecki. 

Po zmianie stron kaliszanie kontrolowali spotkanie, a Sokół, mimo zmian podejmowanych przez trenera Łukasza Cichosa, nie był w stanie zagrozić bramce rywali. Ostatecznie KKS 1925 Kalisz triumfował 1:0 i awansował do półfinału wojewódzkiego Pucharu Polski. 

Sokół pożegnał się z pucharowymi rozgrywkami i, zapewne, wróci teraz do przygotowań przed startem sezonu. Do pierwszej kolejki pozostały jeszcze dwa tygodnie.

KKS 1925 Kalisz - Sokół Kleczew 1:0 (38' Michał Borecki)

Sokół Kleczew: Hubert Świtalski – Konrad Kobylarek (83' Konrad Mechowski), Dawid Śnieg, Adrian Kaliszan, Szymon Bartosik, Maciej Adamczewski, Mateusz Roszak, Norbert Grzelak, Paweł Piceluk (60' Emanuel Mikołajczyk), Mateusz Majer (80' Olaf Wójtowicz), Łukasz Zagdański.

źródło: sokol.kleczew.pl

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO