WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka
PILNE:

IMGW: Przymrozki w nocy z piątku na sobotę. Spadek temperatury przy gruncie do ok. -3°C.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. KLTC z pierwszym medalem

Dodano: 22.07.2020 12:31
Źródło: LM.pl

Brązowy medal w wyścigu drużynowym orlików wywalczyli kolarze KLTC Konin podczas Torowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Pruszkowie. Zawody potrwają do piątku.

Po pierwszy medal w Pruszkowie sięgnął zespół w składzie: Dawid Kuderczak, Dawid Pluta, Filip Biernacki, Jakub Rutkowski. W kwalifikacjach wyścigu drużynowego orlików koninianie uzyskali trzeci czas (4:22,129), awansując do biegu o trzecie miejsce. Tam KLTC Konin zmierzyło się z Trójką Piaseczno. Koninianie okazali się lepsi, zdobywając tym samym brązowy medal.

W sprincie drużynowym KLTC Konin zajął piąte miejsce. Mateusz Sztrauch, Dawid Kuderczak i Mikołaj Kawa zanotowali czas 48,815, przegrywając awans do finału o niecałe 0,25 sek. 

Pierwszego dnia mistrzostw rozegrano również kwalifikacje omnium. Awans do wyścigu głównego uzyskali wszyscy czterej reprezentanci KLTC Konin. W pierwszej kwalifikacji szóste miejsce zajął Filip Biernacki, a siódme - Dawid Kuderczak. W drugich kwalifikacjach trzeci był Dawid Pluta, a jedenasty - Jakub Rutkowski. 

Kolejne szanse na medale w środę i czwartek. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO