WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Medyk pokonał ligowego rywala, dwie bramki Grzywińskiej

Dodano: 22.07.2020 20:51
Źródło: LM.pl

5:0 zwyciężył Medyk Konin ze swoim ligowym rywalem - Olimpią Szczecin, w przedsezonowym sparingu. Mecz rozegrany został w Żaganiu, gdzie koninianki przebywają na zgrupowaniu.

Po rozegranym na 35-lecie klubu meczu towarzyskim z Olympique Lyon medyczki pojechały do Żagania na przedsezonowe zgrupowanie. Pierwszym sparingpartnerem Medyka był ligowy rywal - Olimpia Szczecin. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną koninianek.

Wynik już w siedemnastej minucie otworzyła Gabriela Grzywińska. Ta sama piłkarka jeszcze przed przerwą podwyższyła prowadzenie koninianek. Po zmianie stron Medyk strzelił jeszcze trzy gole - do siatki trafiały Natalia Chudzik, Anna Gawrońska i Julia Maskiewicz.

Kolejny sparing zaplanowany jest na najbliższą niedzielę. Również w Żaganiu medyczki zmierzą się z czeską Slavią Praga. Początek starcia o godz. 13.00.

Medyk Konin - Olimpia Szczecin 5:0 (17', 23' Gabriela Grzywińska, 48' Natalia Chudzik, 73' Anna Gawrońska, 88' Julia Maskiewicz)

fot. Medyk Konin

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

wiadomo czy byly testowane jakies nowe zawodniczki??
Dodano: 22.07.2020 21:47    Przez: ~kibic medyka
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO