WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka
PILNE:

IMGW: Przymrozki w nocy z piątku na sobotę. Spadek temperatury przy gruncie do ok. -3°C.

Kolejny medal dla KLTC. Sztrauch wicemistrzem Polski w sprincie

Dodano: 23.07.2020 13:56
Źródło: LM.pl

Drugi medal z Torowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski przywieźli zawodnicy KLTC Konin. Srebro w sprincie orlików wywalczył Mateusz Sztrauch.

Sztrauch był jedynym reprezentantem KLTC Konin startującym w sprincie. W wyścigu kwalifikacyjnym zajął trzecie miejsce. W ćwierćfinale pokonał Krzysztofa Patora (Piast Szczecin), a w półfinale - lepszego od niego w kwalifikacjach Daniela Rochnę (Copernicus-CCC Toruń). W finale Sztrauch zmierzył się z niepokonanym tego dnia Cezarym Łączkowskim (Stal Ocetix Iglotex Grudziądz), ulegając rywalowi o 0,44 sek. i zdobywając ostatecznie tytuł wicemistrza.

To drugi medal wywalczony przez zawodników KLTC Konin podczas Torowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski. We wtorek koninianie byli trzeci w wyścigu drużynowym orlików.

W środę kolarze rywalizowali również w omnium. Najwyższe, dziesiąte miejsce spośród koninian zdobył Filip Biernacki. Kolarz KLTC Konin był piętnasty w scratchu, szesnasty w wyścigu tempowym, szósty w wyścigu eliminacyjnym i szósty w wyścigu punktowym, zdobywając łącznie 75 punktów. Tuż za nim uplasował się Dawid Pluta, a osiemnasty był Dawid Kuderczak. Zmagań nie ukończył Jakub Rutkowski.

W czwartek dokończenie zmagań. W kat. orlików rozegrane zostaną jeszcze keirin i madison.

fot. KLTC Konin

  • Kolejny medal dla KLTC. Sztrauch wicemistrzem Polski w sprincie

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO