WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka
PILNE:

IMGW: Przymrozki w nocy z piątku na sobotę. Spadek temperatury przy gruncie do ok. -3°C.

Drugi medal dla Sztraucha, tym razem został mistrzem Polski!

Dodano: 24.07.2020 09:39
Źródło: LM.pl

Świetnie zakończyły się dla KLTC Konin Torowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Ostatniego dnia zmagań mistrzostwo Polski w keirinie wywalczył Mateusz Sztrauch.

Koninianin zmagania w keirinie rozpoczął od półfinałów. W drugim biegu gorszy był jedynie od Cezarego Łączkowskiego (Stal Ocetix Iglotex Grudziądz), z którym w środę przegrał w finale sprintu. Obaj zawodnicy ponownie rywalizowali w finale keirinu, ale tym razem w gronie sześciu zawodników najlepszy okazał się już Sztrauch. Zawodnik KLTC Konin wywalczył mistrzostwo Polski z czasem 10,89 sek.

W czwartek rozegrano również madison, w którym startowała para Dawid Pluta - Filip Biernacki. Zespół KLTC Konin został dwukrotnie zdublowany, zdobył ponadto jeden punkt po 140 okrążeniu i z dorobkiem -39 pkt zajął ostatecznie piąte miejsce w stawce siedmiu zespołów.

Torowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski zakończyły się dla KLTC Konin zdobyczą trzech medali. Dwa - złoty w keirinie i srebrny w sprincie - przywiózł Mateusz Sztrauch, a trzeci - brązowy - dołożyli Dawid Kuderczak, Dawid Pluta, Filip Biernacki i Jakub Rutkowski w wyścigu drużynowym.

fot. KLTC Konin

  • Drugi medal dla Sztraucha, tym razem został mistrzem Polski!

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO