WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

SPS prezentuje nowych zawodników. Jest nowa twarz i powrót

Dodano: 27.07.2020 13:50
Źródło: LM.pl

SPS Konspol Słupca kontynuuje prezentację swojej kadry na najbliższy sezon. W ostatnich dniach poinformował o dwóch nowych zawodnikach, którzy będą występować na II-ligowych parkietach.

Pierwszy z zaprezentowanych siatkarzy wraca do kadry po rocznej przerwie spowodowanej kontuzją. To Mikołaj Kurek, przyjmujący, który w słupeckiej drużynie występuje od 2013 roku. W ostatnim czasie leczył uraz kolana, ale w najbliższym sezonie będzie już występował na II-ligowych parkietach.

Nowym zawodnikiem w SPS Konspol Słupca jest natomiast Paweł Michalski. W ostatnich latach przyjmujący reprezentował barwy III-ligowego Orła ReklamowyGadżet Osiecza, z którym zdobył dwukrotnie mistrzostwo Wielkopolski. Teraz przenosi się do wyżej notowanej drużyny.

Już wcześniej II-ligowiec ze Słupcy poinformował o pozyskaniu Damiana Marcjana oraz zawodnikach, którzy z klubie zostają: Mateuszu Wieczorku, Michale Torzewskim, Łukaszu Lewickim, Krystianie Rabiedze, Andrzeju Mielcarku i Marcinie Komarze.

  • SPS prezentuje nowych zawodników. Jest nowa twarz i powrót
  • SPS prezentuje nowych zawodników. Jest nowa twarz i powrót

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   SPS Słupca,   Mikołaj Kurek,   Paweł Michalski

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO