WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kolejny wychowanek Górnika w Olimpii Koło. Seria transferów trwa

Dodano: 30.07.2020 11:18
Źródło: LM.pl

Aleks Sieradzki to już kolejny wychowanek Górnika Konin, który najbliższy sezon spędzi w Olimpii Koło. IV-ligowiec kontynuuje swoją transferową serię.

W ostatnich dniach do Olimpii dołączyli już Krystian Sobieraj, Patryk Olczyk, Bartosz Świderski, Łukasz Szymański i Michał Rutkowski, a to nie koniec. W środę kolski klub poinformował o kolejnym transferze i znów jest to wychowanek Górnika Konin.

Tym razem do Olimpii przechodzi Aleks Sieradzki. Skrzydłowy, oprócz sezonów spędzonych w Koninie, ma również na swoim koncie występy w młodzieżowych drużynach Zawiszy Bydgoszcz. W sezonie 2016/2017 wrócił do Górnika, gdzie przez trzy sezony grał w III lidze. Ostatni rok spędził w IV-ligowym KS Opatówek.

fot. Olimpia Koło

  • Kolejny wychowanek Górnika w Olimpii Koło. Seria transferów trwa

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO