WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Olimpia Koło się nie zatrzymuje, kolejne bomby transferowe

Dodano: 31.07.2020 12:06
Źródło: LM.pl

To są już prawdziwe bomby transferowe. W Olimpii Koło w najbliższym sezonie grać będą Jakub Dębowski, Damian Siek i Robert Jędras. Łącznie w letnim okienku transferowym do Koła trafiło już ośmiu zawodników.

Do tej pory Olimpia pozyskiwała piłkarzy doświadczonych i ogranych, teraz jednak odpaliła prawdziwe bomby. Jakub Dębowski i Robert Jędras to bowiem wieloletni czołowi zawodnicy Górnika Konin i Sokoła Kleczew. Ten pierwszy ma na koncie ponad 270 występów na boiskach III-ligowych, ten drugi - ponad 260. W rundzie wiosennej mieli grać w IV lidze w Kujawiance Izbica Kujawska, ale te plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Obaj jesienią grać będą w IV-ligowej Olimpii Koło. 

Ósmym transferem kolskiego klubu jest Damian Siek. 22-latek jest wychowankiem Sparty Konin. Następnie grał w Górniku Konin, Zawiszy Bydgoszcz, Huraganie Pobiedziska, LKS Ślesin, LKS Gołuchów i Kujawiance Izbica Kujawska. 

Pierwsza szansa na debiut w nowych barwach dla wszystkich piłkarzy w sobotę. Olimpia zagra wtedy na wyjeździe z Wartą II Poznań.

fot. Olimpia Koło

  • Olimpia Koło się nie zatrzymuje, kolejne bomby transferowe
  • Olimpia Koło się nie zatrzymuje, kolejne bomby transferowe
  • Olimpia Koło się nie zatrzymuje, kolejne bomby transferowe

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO