WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Doświadczony siatkarz i junior. Kolejne nowe twarze w SPS Konspol

Dodano: 31.07.2020 13:41
Źródło: LM.pl

SPS Konspol Słupca kontynuuje prezentację kadry przed nowym sezonem. Dwóch kolejnych zawodników to Adam Józefczak i Maciej Urbaniak.

Mierzący 200 cm Adam Józefczak został nowym siatkarzem SPS Konspol Słupca. 34-latek jest bardzo doświadczonym zawodnikiem. W przeszłości reprezentował barwy m.in. Noteć Czarnków i Krispolu Września, a przez ostatnie sezony był zawodnikiem AZS UAM Poznań. Teraz wmocni blok II-ligowego SPS Konspol Słupca. 

Do pierwszej kadry włączony został także junior słupeckiego klubu - Maciej Urbaniak. Dla przyjmującego będzie to pierwszy sezon w seniorskiej siatkówce.

Już wcześniej II-ligowiec ze Słupcy poinformował o pozyskaniu Damiana Marcjana, Mikołaja Kurka i Pawła Michalskiego oraz zawodnikach, którzy z klubie zostają: Mateuszu Wieczorku, Michale Torzewskim, Łukaszu Lewickim, Krystianie Rabiedze, Andrzeju Mielcarku i Marcinie Komarze.

fot. SPS Konspol Słupca

  • Doświadczony siatkarz i junior. Kolejne nowe twarze w SPS Konspol
  • Doświadczony siatkarz i junior. Kolejne nowe twarze w SPS Konspol

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   SPS Słupca,   Adam Józefczak,   Maciej Urbaniak,   transfer

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO