WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

IV liga. Na pierwsze punkty jeszcze poczekają. Porażka Wilków

Dodano: 1.08.2020 20:18
Źródło: LM.pl

0:2 przegrały Wilki Wilczyn w pierwszym, historycznym meczu w IV lidze. - Skuteczność po naszej stronie tym razem zawiodła - podsumowują starcie wilczynianie.

Dla Wilków Wilczyn mecz pierwszej kolejki IV ligi był historyczny. Beniaminek rozgrywek jeszcze nigdy nie występował na tak wysokim szczeblu. Tej okazji nie udało się jednak uczcić wygraną, Wilki przegrały w Nowych Skalmierzycach 0:2.

Obie bramki padły w bardzo krótkim odstępie czasu. W 28. minucie prowadzenie gospodarzom dał Tomasz Kaczmarek, a już minutę później podwyższył Mateusz Nogaj. - Mecz pełen walki i mnóstwa okazji, niestety skuteczność po naszej stronie tym razem zawiodła, choć nie pozostawiliśmy meczu bez ambicji i chęci zwycięstwa - podsumowali spotkanie na swoim profilu FB wilczynianie.

Po sobotnich spotkaniach Wilki plasują się na dziewiętnastym miejscu w tabeli bez punktów na koncie. Kolejny mecz, inauguracja IV ligi w Wilczynie, już za tydzień. Zespół Radosława Konieczki podejmie Victorię Ostrzeszów.

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Wilki Wilczyn 2:0 (28' Tomasz Kaczmarek, 29' Mateusz Nogaj)

Wilki Wilczyn: Jakub Strzykowski - Michał Zajączkowski, Wiktor Mochalski, Kamil Kwiatkowski, Igor Kuźniewski, Patryk Szymaniak (Adrian Górecki), Marcel Koziorowski, Krystian Robak (Łukasz Przebieracz), Mikołaj Nowakowski, Bartosz Domaniecki (Marcin Balalja), Wiktor Kacprzak (Adrian Kamiński).

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   IV liga,   Wilki Wilczyn,   Pogoń Nowe Skalmierzyce

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO