WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Nowy asystent w Medyku Konin. Prowadził m.in. zespół futsalu

Dodano: 6.08.2020 13:39
Źródło: LM.pl

Robert Kraska został nowym asystentem trenera Medyka Konin Romana Jaszczaka. To były szkoleniowiec m.in. ekstraligowego AZS SGGW Warszawa.

Robert Kraska jest obecnie w trakcie kursu na licencję UEFA A. Ma za sobą wiele zagranicznych staży, m.in. we Włoszech, Hiszpanii, Grecji, Turcji, Chorwacji, Czechach, czy Słowacji. Był również na stażu w Medyku Konin w 2016 roku.

Jako szkoleniowiec był m.in. trenerem AZS SGGW Warszawa, I-ligowego zespołu futsalowego, z którym wywalczył mistrzostwo i awans do Ekstraligi. Przez sześć ostatnie lat był menedżerem szkółki piłkarskiej Football Academy Warszawa Ursynów, a z zespołem Varsovia Girls wywalczył awans do makroregionalnych mistrzostw Polski U-13. 

- Jestem perfekcjonistą, z dużymi ambicjami, uwielbiającym wyzwania - mówi o sobie nowy asystent trenera Romana Jaszczaka.

Jednocześnie funkcję asystenta pierwszego szkoleniowca opuściła dotychczasowa asystent - Anna Gawrońska. 

fot. Medyk Konin

  • Nowy asystent w Medyku Konin. Prowadził m.in. zespół futsalu

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO