WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Mecze w reżimie sanitarnym. Kluby publikują reguły dla kibiców

Dodano: 7.08.2020 11:45
Źródło: LM.pl

Najbliższy weekend przyniesie pierwsze mecze w III lidze piłki nożnej w Koninie i Kleczewie. Kluby przygotowują się na przyjęcie kibiców w reżimie sanitarnym.

III liga sezon rozpoczęła już tydzień temu, ale i Górnik Konin, i Sokół Kleczew swoje pierwsze mecze rozegrali na wyjazdach. Dopiero w najbliższy weekend rozegrane zostaną pierwsze oficjalne mecze po okresie pandemii w Koninie i w Kleczewie. Kibice muszą być gotowi na określone obostrzenia sanitarne.

Te rozpoczną się już w momencie zakupu biletów. Oba kluby zachęcają kibiców do posiadania odliczonej kwoty, Górnik wręcz tego wymaga. - Nie będzie wydawania reszty z banknotów - informuje koniński klub. Władze Sokoła przypominają zaś, że w kolejce po bilety obowiązkowe jest zakrywanie nosa i ust.

Zakrytą twarz kibice będą musieli mieć aż do momentu zajęcia miejsca na trybunie. Przed wejściem na oba stadiony fanów czeka również dezynfekcja rąk. Na trybunach obowiązuje również zasada dystansu społecznego, kibice powinni zajmować co drugie miejsce. Sokół Kleczew ponadto wyłączył z użytkowania trybunę VIP, a Górnik Konin na krytą trybunę będzie wpuszczał jedynie osoby posiadające kartę członkowską lub kartę VIP.

Na spotkaniach cały czas obowiązuje również limit kibiców, który wynosi 50% pojemności stadionu. W Koninie na trybunach zasiądzie więc maksymalnie ok. 1400 kibiców, w Kleczewie - ok. 400.

źródło: sokol.kleczew.pl / gornikkonin.com.pl

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   III liga,   Górnik Konin,   Sokół Kleczew

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO