WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Nestle Cup. Skoczek Władysławów w pięcioma medalami

Dodano: 10.08.2020 13:09
Źródło: LM.pl

Dwa złote medale i trzy brązowe wywalczyli reprezentanci Skoczka Władysławów podczas eliminacji regionalnych zawodów Nestle Cup. W rywalizacji wzięła udział dziesiątka zawodników Skoczka.

Po złoto w Poznaniu sięgnęli Dominik Cichy i Mikołaj Wysocki. Cichy rywalizował w pchnięciu kulą mężczyzn do szesnastu lat. Zaliczył wszystkie cztery próby, a najlepszy wynik osiągnął w ostatniej, czwartej, pchając kulę na odległość 10,92 m. To wynik niemal o metr lepszy od drugiego w klasyfikacji Jakuba Glinki.

Mikołaj Wysocki po złoto sięgnął natomiast w biegu na 1000 m z przeszkodami mężczyzn do lat szesnastu. Zawodnik Skoczka zanotował czas 3:05,31 min. i z przewagą niemal 3,5 sek. pokonał Franciszka Suszkę. 

Oprócz złotych medali Skoczek z Poznania wrócił z trzema brązowymi krążkami. W biegu na 300 m mężczyzn do lat czternastu startował Damian Kuśmierek. Zawodnik Skoczka zanotował czas 43,51 sek., co dało mu trzecie miejsce w ogólnej klasyfikacji ze stratą 4,46 sek. do złotego medalisty. W biegu na 600 m mężczyzn do lat czternastu trzeci był Dominik Kaszyński, a w biegu na 300 m do lat szesnastu - Antoni Robakowski.

Kolejne zawody czekają Skoczka Władysławów już w tym tygodniu. W czwartek i piątek rozegrane zostaną Mistrzostwa Wielkopolski U-18. 

Wyniki Skoczka Władysławów:
Dominik Cichy: 1. pchnięcie kulą U-16
Mikołaj Wysocki: 1. bieg na 1000 m z przeszkodami U-16
Antoni Robakowski: 3. bieg na 300 m U-16
Damian Kuśmierek: 3. bieg na 300 m U-14
Dominik Kaszyński: 3. bieg na 600 m U-14
Julia Drabińska: 11. bieg na 300 m U-16
Jakub Milczuk: 10. bieg na 300 m mężczyzn open
Hubert Cichy: 16. bieg na 100 m mężczyzn open
Kamil Kmieć: 18. bieg na 100 m mężczyzn open
Franciszek Grzymski: 18. bieg na 1000 m mężczyzn open.

fot. Skoczek Władysławów

slajd 1 z 4
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO