WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dwa medale KLTC. Na podium w madison i wyścigu na 3000 m

Dodano: 13.08.2020 14:35
Źródło: LM.pl

Po dwa brązowe medale sięgnęli kolarze KLTC Konin podczas Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w kolarstwie torowym. Zawodnicy z Konina stawali na podium w wyścigu na 3000 m drużynowo i madison.

W rozgrywanych w Kaliszu zawodach wystartowało siedmiu reprezentantów KLTC Konin. Dwukrotnie udało im się sięgnąć po brązowe medale. Po raz pierwszy koninianie stanęli na podium wyścigu drużynowego na 3000 m. W eliminacjach zespół w składzie: Konrad Waliniak, Kamil Kudliński, Szymon Piechocki, Patryk Wawrzyniak był trzeci ze stratą 2,665 sek. do liderów. Koninianie awansowali do finału B, gdzie pokonali Stal Grudziądz, sięgając po brązowy medal.

Drugi krążek zdobyła para Konrad Waliniak, Kamil Kudliński. Zespół KLTC Konin w madison wywalczył piętnaście punktów, plasując się na trzecim miejscu w klasyfikacji.

Na dziesiętym i trzynastym miejscu kończyły starty dwa zespoły KLTC Konin rywalizujące w sprincie drużynowym. Indywidualnie w mistrzostwach pojechała też Roksana Mikorska. W klasyfikacji końcowej omnium zajęła trzynaste miejsce, w sprincie - dziewiąte, a w wyścigu na 2000 m - dziesiąte.

Wyniki KLTC Konin:

Roksana Mikorska: 10. scratch (omnium), 17. wyścig tempowy (omnium), 11. wyścig eliminacyjny (oimnium), 11. wyścig punktowany (omnium), 13. klasyfikacja końcowa omnium, 9. sprint, 10. 2000 m indywidualnie.

Konrad Waliniak, Kamil Kudliński, Szymon Piechocki: 10. sprint drużynowy.

Patryk Wawrzyniak, Gabriel Klepacki, Gracjan Olkowski: 13. sprint drużynowy.

Konrad Waliniak, Kamil Kudliński, Szymon Piechocki, Patryk Wawrzyniak: 3. 3000 m drużynowo. 

Konrad Waliniak, Kamil Kudliński: 3. madison.

fot. KLTC Konin

  • Dwa medale KLTC. Na podium w madison i wyścigu na 3000 m
  • Dwa medale KLTC. Na podium w madison i wyścigu na 3000 m

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO