LM.plSportIV liga. Olimpia minimalnie uległa liderowi. Gol Makarowicza

IV liga. Olimpia minimalnie uległa liderowi. Gol Makarowicza

Porażką 1:2 zakończył się mecz Olimpii Koło z Victorią Września. Gola dla kolan zanotował Mikołaj Makarowicz.

W sobotę Olimpia Koło podejmowała Victorię Września - zespół, który nie tylko jeszcze nie przegrał w tym sezonie, ale nawet nie stracił punktu. Ze względu na wprowadzenie w powiecie kolskim strefy czerwonej mecz rozgrywany był bez udziału publiczności. Gdyby kibice byli, zobaczyliby wyrównane spotkanie zakończone minimalną porażką gospodarzy.

Jeszcze do przerwy Olimpia bezbramkowo remisowała z wrześnianami. Zaraz po zmianie stron kolanie wyszli na prowadzenie, do siatki Victorii trafił Mikołaj Makarowicz. Radość kolan nie trwała długo, już w 57. minucie wyrównanie gościom dał Hubert Oczkowski. Victoria mecz na swoją korzyść rozstrzygnęła w 83. minucie. Gola na 2:1 dla gości zdobył Mikołaj Jankowski.

Była to czwarta z rzędu porażka Olimpii Koło w tym sezonie. Po sześciu kolejkach kolanie zajmują szesnaste miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów. Kolejny mecz za tydzień - zespół Tomasza Mikusika zmierzy się na wyjeździe z Polonią 1912 Leszno.

Olimpia Koło - Victoria Września 1:2 (53' Mikołaj Makarowicz - 57' Hubert Oczkowski, 83' Mikołaj Jankowski)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Konrad Cieślak (70' Adam Kozajda), Robert Jędras, Mikołaj Czajka, Bartosz Świderski, Michał Rutkowski, Damian Siek, Patryk Olczyk, Jakub Dębowski, Aleks Sieradzki (85' Adam Ciesielski), Mikołaj Makarowicz (78' Konrad Lewandowski).