WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Towarzyski turniej w Słupcy. Przed ligą SPS lepszy od Wilków

Dodano: 6.09.2020 16:10
Źródło: LM.pl

Trzy zespoły, rywale z II ligi siatkówki, zmierzyły się ze sobą w towarzyskim turnieju w Słupcy. Najlepsi okazali się Czarni Rząśnia, a SPS Konspol Słupca wyprzedził Wilki Wilczyn.

W towarzyskim graniu w Słupcy wzięły udział trzy drużyny - Czarni Rząśnia, grający w grupie trzeciej II ligi oraz SPS Konspol Słupca i Wilki Wilczyn z grupy pierwszej II ligi. Turniej rozegrano systemem ligowym, łącznie odbyły się trzy mecze, a cała rywalizacja była elementem przygotowań wszystkich zespołów do startu nowego sezonu.

Najlepsi w tej rywalizacji okazali się siatkarze Czarnych, którzy wygrali oba swoje mecze. W starciu z Wilkami zespół z Rząśni potrzebował aż pięciu setów do zwycięstwa, z SPS Konspol Czarni poradzili sobie w czterech setach. Dwa zwycięstwa dały przyjezdnym pierwsze miejsce.

W bezpośrednim meczu dwóch reprezentantów naszego regionu lepszy okazał się SPS Konspol Słupca. Spotkanie było wyrównane, szczególnie drugi set grany na przewagi, ostatecznie gospodarze zwyciężyli jednak 3:2. Słupczanie zajęli dzięki temu drugie miejsce w turnieju, Wilki - trzecie.

Początek sezonu II ligi zaplanowany został na 26 września. Wilki Wilczyn podejmą wtedy Energetyka Poznań, a SPS Konspol Słupca - Błyskawicę Szczecin.

SPS Konspol Słupca - Wilki Wilczyn 3:2 (13:25, 28:26, 25:18, 19:25, 15:13)

Czarni Rząśnia - Wilki Wilczyn 3:2 (25:21, 23:25, 27:25, 16:25, 15:10)

Czarni Rząśnia - SPS Konspol Słupca 3:1 (22:25, 25:18, 25:22, 25:23).

fot. Czarni Rząśnia  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO