WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Puchar Polski. To już nie przelewki, w środę poznamy półfinalistów

Dodano: 8.09.2020 13:24
Źródło: LM.pl

Strefowy Puchar Polski wkracza w decydującą fazę. W środę rozegrane zostaną mecze ćwierćfinałowe w Golinie, Tokarach Pierwszych, Tuliszkowie i Licheniu Starym.

W grze o finał strefowego Pucharu Polski pozostało już tylko osiem zespołów. Na razie muszą jeszcze wywalczyć awans do półfinału. Czterech szczęśliwców poznamy w środę, po rozegranych spotkaniach ćwierćfinałowych.

Większość z nich szykuje się na naprawdę interesujące. Hitem tej rundy będzie bez wątpienia mecz w Tuliszkowie, gdzie zmierzy się dwóch V-ligowców. Tamtejsza Tulisia podejmować będzie Polonusa Kazimierz Biskupi. Będzie to pierwszy mecz między tymi drużynami w tym sezonie.

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie w Tokarach Pierwszych. Grający tam Orzeł Kawęczyn drugi rok z rzędu stał się rewelacją rozgrywek jako jedyny reprezentant A-klasy awansując do ćwierćfinału. Zespół z powiatu tureckiego ma już na rozkładzie GKS Sompolno, teraz czeka go teoretycznie łatwiejszy rywal z klasy okręgowej - Polanin Strzałkowo. 

Dwóch reprezentantów klasy okręgowej zagra ze sobą w Licheniu Starym, gdzie Strażak podejmie Wartę Eremitę Dobrów. Sezon ligowy Strażak rozpoczął kiepsko, Warta zaś jest w czołówce tabeli klasy okręgowej. W środę okaże się, czy ta postawa przełoży się na rozgrywki pucharowe.

Ostatni półfinalista wyłoniony zostanie w Golinie, gdzie Polonia podejmie SKP Słupca. Faworytem będzie V-ligowiec, ale spotkanie dwóch drużyn z graniczących ze sobą gmin na pewno przyniesie wiele emocji, a Polonia będzie starała się sprawić niespodziankę.

Pary ćwierćfinałów strefowego Pucharu Polski:
9.09, godz. 17.00: Polonia Golina - SKP Słupca
9.09, godz. 17.00: Orzeł Kawęczyn - Polanin Strzałkowo
9.09, godz. 17.00: Tulisia Tuliszków - Polonus Kazimierz Biskupi
9.09, godz. 17.00: Strażak Licheń Stary - Warta Eremita Dobrów.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO