WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Debiutanci z Zagłębia wygrywają podczas turnieju w Poznaniu

Dodano: 8.09.2020 09:12
Źródło: LM.pl

Wojciech Łuczak, Julia Gieryn i Julian Witkowski wygrali swoje walki podczas Turnieju Bokserskiego o Puchar Prezydenta Miasta Poznań. Łącznie w zawodach wystartowało siedmiu pięściarzy Zagłębia Konin.

W turnieju okazję zaprezentować miała się czwórka zawodników Zagłębia. W kat. młodzik 44 kg Wojciech Łuczak pokonał jednogłośnie na punkty reprezentanta Sportów Walki Gostyń. W kat. kadetka 57 kg Julia Gieryn również jednogłośnie zwyciężyła z zawodniczką z Gostynia. W kat. junior 56 kg wygrał natomiast Julian Witkowski, pokonując na punkty pięściarza Włókiennika Łódź. Jedyną porażkę odnotował Julian Paluch, ulegając 1:2 pięściarzowi Olimpii Poznań w kat. młodzieżowca 69 kg.

Ponadto trzech kolejnych reprezentantów Zagłębia stoczyło walki sparingowe. W niepunktowanych pojedynkach okazję mieli sprawdzić się Filip Dopierała, Filip Antosik i Rozalia Figura. 

Co warte podkreślenia, sześciu spośród startujących w Poznaniu zawodników (oprócz Juliana Witkowskiego) debiutowało na ringu. Zagłębie Konin zaprasza do sekcji Boxing Kids oraz grupy początkującej. Więcej informacji na profilu FB konińskiego klubu.

fot. Zagłębie Konin

slajd 1 z 8
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO