WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dwa gole Sobieraja, Krobianka pokonana w pierwszej połowie

Dodano: 12.09.2020 19:55
Źródło: LM.pl

Drugie zwycięstwo z rzędu odniosła Olimpia Koło. Na własnym terenie kolanie pokonali 3:0 Krobiankę Krobia, a dwa gole zanotował Krystian Sobieraj.

W ósmej kolejce Olimpia podejmowała zespół z dolnych rejonów tabeli - Krobiankę Krobia. Kolanie kolejkę wcześniej uciekli po wygranej do środka tabeli i drugie zwycięstwo z rzędu pozwoliłoby im na tych bezpiecznych pozycjach się umocnić. Plan udało się zrealizować, zespół Tomasza Mikusika zwyciężył 3:0.

Kluczowa była pierwsza połowa. Już w jedenastej minucie rzut karny dla Olimpii wywalczył Aleks Sieradzki, a z jedenastu metrów trafił Krystian Sobieraj. Dwadzieścia minut później podwyższył Patryk Olczyk po zamieszaniu w polu karnym rywali. Wynik chwilę później ustalił Sobieraj, zdobywając swojego drugiego gola w tym meczu.

Po zmianie stron kibice więcej bramek nie obejrzeli. Dzięki wygranej Olimpia powiększyła swój dorobek punktowy do dwunastu oczek i awansowała na dwunaste miejsce. Kolejny mecz za tydzień - kolanie zagrają na wyjeździe z Wilkami Wilczyn.

Olimpia Koło - Krobianka Krobia 3:0 (11', 34' Krystian Sobieraj, 31' Patryk Olczyk)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Konrad Cieślak, Robert Jędras, Mikołaj Czajka, Bartosz Świderski, Michał Rutkowski (24' Adam Kozajda), Damian Siek, Patryk Olczyk (88' Bartosz Uliński), Krystian Sobieraj (80' Konrad Lewandowski), Aleks Sieradzki, Dawid Zawadzki (65' Mikołaj Makarowicz). 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   IV liga,   Olimpia Koło,   Krobianka Krobia

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO