WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Żelazko i pyrlik na koszulkach Górnika. Taki projekt wybrali kibice

Dodano: 14.09.2020 14:54
Źródło: LM.pl

Nowe koszulki meczowe już niedługo otrzyma pierwszy zespół Górnika Konin. Co ciekawe, projekt nowych trykotów w głosowaniu wybrali sami kibice.

Propozycje nowych koszulek meczowych Górnik Konin zaprezentował na swoim profilu w zeszłym tygodniu, zachęcając jednocześnie kibiców do głosowania na projekt, który zostanie zrealizowany. Do wyboru było pięć propozycji. Wszystkie wyróżniające się o wiele większym spersonalizowaniem od obecnych strojów. Podstawowy komplet, w którym piłkarze Górnika grają teraz, jest dość prosty, jednolicie niebieski z kilkoma białymi elementami. Projekty zaprezentowane przez klub zawierają natomiast elementy symboliki górniczej i konińskiej.

Głosów oddanych zostało ponad 450 i ostatecznie wygrał projekt piąty. Jego wyróżniającym się elementem jest białe godło górnicze, czyli skrzyżowane żelazko i pyrlik, obecne również w herbie Górnika Konin. Godło górnicze umieszczone jest na niebieskim, ale niejednolitym tle z motywem pikseli. Klubową symbolikę znaleźć można również w elementach kołnierza. W jego wewnętrznej części umieszczona jest data 1957 (rok oficjalnej rejestracji klubu) przedzielona kolejnym, mniejszym godłem górniczym, a na części zewnętrznej widnieje hasło: ,,Biało-Niebieska Rodzina". W tradycyjnym miejscu, na lewej piersi, umieszczony został herb klubu. 

Teraz projekt czeka na realizację, a piłkarzy Górnika w nowych koszulkach oglądać będzie można jeszcze w rundzie jesiennej. 

fot. Górnik Konin

  • Żelazko i pyrlik na koszulkach Górnika. Taki projekt wybrali kibice

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   III liga,   Górnik Konin,   koszulka,   koszulka meczowa,   głosowanie,   kibice

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO