WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Adam Orkowski i Alicja Szurgot mistrzami Konina w tenisie!

Dodano: 15.09.2020 15:01
Źródło: LM.pl

Szesnastu zawodników wystartowało w tegorocznych Mistrzostwach Miasta Konina w Tenisie Ziemnym o Puchar Prezydenta Miasta. Najlepsi okazali się Adam Orkowski i Alicja Szurgot.

Rozgrywane na konińskich kortach mistrzostwa podzielone były na turniej kobiet i mężczyzn. Wśród pań najlepsza okazała się Alicja Szurgot, druga była Justyna Ignaczak, a na najniższym stopniu podium stanęły Irena Krzywonos i Joanna Nasiłkowska.

O prymat w turnieju mężczyzn walczyło dwunastu zawodników. W finale podopieczni Akademii Tenisowej w Koninie, Adam Orkowski, wygrał z Dawidem Mikułą 2:0 (7:5, 7:6). Trzecie miejsce zajęli Michał Anasiewicz i Marcin Dołowiec. 

Cały czas trwają jeszcze rozgrywki Konińskiej Ligi Tenisowej. Rywalizacja ponad 40 zawodników powinna zakończyć się do końca września.

fot. Korty TKKF Konin

slajd 1 z 9
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO