WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dwa medale dla Skoczka na Międzywojewódzkich Mistrzostwach

Dodano: 16.09.2020 12:58
Źródło: LM.pl

Dwa brązy przywieźli zawodnicy Skoczka Władysławów z Międzywojewódzkich Mistrzostw do lat szesnastu. Na najniższym stopniu podium stawali Antoni Robakowski i Dominik Cichy.

Do Poznania na mistrzostwa pojechało trzech zawodników Skoczka. Dwaj sięgnęli po medale. Antoni Robakowski był trzeci w rzucie oszczepem. Zawodnik Skoczka Władysławów zanotował 38,86 m w trzeciej próbie, bijąc tym samym swój rekord życiowy. Do srebra zabrakło niecałe półtora metra. Trzeci w rzucie dyskiem był natomiast Dominik Cichy. Drugi z reprezentantów Skoczka również pobił swój rekord życiowy, osiągając 37,03 m w czwartej próbie. 

Blisko medalu Cichy był również w pchnięciu kulą. 11,18 m, co było wyrównaniem jego rekordu życiowego, dało mu czwarte miejsce. Ponadto siódmy w biegu na 2000 m był Mikołaj Wysocki (6:34,79), a dziesiąty w biegu na 110 m przez płotki - Antoni Robakowski (21,83). 

Kolejne zawody przed reprezentantami Skoczka Władysławów już najbliższy weekend. Czterech juniorów młodszych rywalizować będzie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

fot. Skoczek Władysławów

slajd 1 z 6
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO