WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Rezerwy Medyka wiceliderem. Dwa gole Maskiewicz ze Śląskiem II

Dodano: 18.09.2020 10:02
Źródło: LM.pl

Trzecie zwycięstwo w sezonie odnotowały piłkarki Medyka II Konin. Zespół Roberta Kraski pokonał 3:0 Śląsk II Wrocław i został wiceliderem tabeli II ligi.

Rozgrywane w środę spotkanie było zaległym meczem pierwszej kolejki II ligi. Śląsk II przyjeżdżał do Konina jako niepokonany zespół. Do przerwy koninianki prowadziły jednak 1:0, a na listę strzelczyń wpisała się Julia Maskiewicz.

Był to jeden z dwóch goli zdobytych przez defensorkę w środę. Maskiewicz ustaliła wynik spotkania w 82. minucie, a wcześniej jeszcze drugą bramkę dla Medyka II zanotowała Klaudia Dymińska. Rezerwy konińskiego ekstraligowca zwyciężyły 3:0.

Dzięki temu Medyk II Konin został wiceliderem tabeli z dziewięcioma punktami na koncie, jednym oczkiem straty do liderującego WAP Włocławek, ale i jednym meczem zaległym. Kolejny mecz 26 września - koninianki zagrają na wyjeździe z UKS SMS III Łódź.

Medyk II Konin - Śląsk II Wrocław 3:0 (34', 82' Julia Maskiewicz, 67' Klaudia Dymińska)

Medyk II Konin: Oliwia Szymczak - Julia Maskiewicz, Daria Jeremenkowa, Magdalena Dragunowicz (85' Martyna Myślicka), Gabriela Mikucka (46' Gabriela Waszkiewicz), Klaudia Urna (65' Julia Ustarbowska), Alicja Piechocka, Kamila Wielińska, Kinga Koronkiewicz, Maja Szydełko (75' Patrycja Sikora), Klaudia Dymińska. 

fot. archiwum

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO