WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

90 minut Chudzik i Grzywińskiej, remis Polek z Czeszkami

Dodano: 18.09.2020 20:14
Źródło: LM.pl

Dwie piłkarki Medyka Konin wystąpiły w meczu polskiej reprezentacji. Biało-czerwone zremisowały bezbramkowo z Czeszkami.

W pierwszym po przerwie spowodowanej pandemią meczu reprezentacja Polski mierzyła się z reprezentacją Czech w ramach eliminacji mistrzostw Europy. W pierwszym składzie polskiej kadry znalazły się dwie piłkarki Medyka Konin - na lewej obronie zagrała Natalia Chudzik, a w środku pola Gabriela Grzywińska. Obie spędziły na boisku całe spotkanie.

Polki z Czeszkami bezbramkowo zremisowały, dzięki czemu powiększyły swój dorobek do ośmiu punktów i zostały samodzielnymi liderkami grupy D (Hiszpanki swój mecz rozegrają dopiero jutro). Kolejne starcie, również z Czeszkami, już we wtorek. Tym razem Polki zagrają na własnym terenie - w Bielsko-Białej.

Czechy - Polska 0:0

Polska: Katarzyna Kiedrzynek - Natalia Chudzik, Paulina Dudek, Małgorzata Mesjasz, Małgorzata Grec, Weronika Zawistowska, Sylwia Matysik, Gabriela Grzywińska, Dominika Grabowska, Patrycja Balcerzak (61' Adriana Achcińska), Agnieszka Winczo (75' Anna Rędzia). 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO