WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Zawodnicy Zagłębia-Relax mistrzami Polski w wyciskaniu sztangi

Dodano: 23.09.2020 11:12
Źródło: LM.pl

Cztery medale zdobyli zawodnicy Zagłębia-Relax Konin podczas X Mistrzostw Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym federacji IPF. Po złoto sięgnęli Marcin Pietrzak i Waldemar Woźniak.

Mistrzostwa rozegrane zostały w minioną niedzielę w Warszawie podczas ogólnopolskich targów branży fitness FIWE. Trenujący pod okiem Michała Tybora, jednego z najlepszych specjalistów w sportach siłowych w Polsce, koninianie sięgnęli po cztery krążki.

Mistrzami Polski zostali Marcin Pietrzak i Waldemar Woźniak. Ten pierwszy zdobył złoto w kat. weteranów 50 - 59 lat do 74 kg, wyciskając sztangę o ciężarze 117,5 kg. Woźniak wygrał natomiast w tej samej kategorii wiekowej, ale w wadze do 83 kg, notując 145 kg. Po brąz w tej samej grupie sięgnął natomiast Janusz Kobus, wyciskając 130 kg i ustanawiając tym samym swój rekord życiowy.

Czwarty medal dla Zagłębia-Relax zdobyła Daria Walczykiewicz. W kat. seniorek do 63 kg zanotowała 77,5 kg, co dało jej brąz. Jest to powtórka z sukcesu z 2019 roku, gdy koninianka również stanęła na trzecim stopniu podium.

Kolejny start zawodników z Konina już w połowie listopada. Reprezentanci Zagłębia-Relax rywalizować wtedy będą w Pucharze Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym federacji IPF.

fot. Zagłębie-Relax Konin

  • Zawodnicy Zagłębia-Relax mistrzami Polski w wyciskaniu sztangi
  • Zawodnicy Zagłębia-Relax mistrzami Polski w wyciskaniu sztangi
  • Zawodnicy Zagłębia-Relax mistrzami Polski w wyciskaniu sztangi

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

avatar Ja myślałem ze namber łan siedzi..
Dodano: 23.09.2020 14:55    Przez: Brejza Czadomen
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO