WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

II liga siatkówki zaczyna sezon. Wilki będzie można oglądać w LM.pl

Dodano: 25.09.2020 12:22
Źródło: LM.pl

Pierwsza kolejka II ligi siatkówki rozegrana zostanie w najbliższy weekend. Zarówno Wilki Wilczyn, jak i SPS Konspol Słupca podejmować będą beniaminków rozgrywek.

Wilki w pierwszym spotkaniu na własnym terenie zmierzą się z Enea Energetykiem Poznań. Jeszcze w zeszłym sezonie poznaniacy występowali w III lidze. Przerwany sezon udało się dokończyć w czerwcu, wtedy w barażach Energetyk pokonał Amber Kalisz, wygrywając dwukrotnie 3:2 i awansując dzięki temu do II ligi. 

Wejście w sezon wilczynianie będą więc mieli łagodne. Zespół z Wilczyna celuje w tym sezonie w najwyższe miejsca, mówił o tym trener Tomasz Robak już w sierpniu. - Interesują nas miejsca 1 - 2. Czujemy niedosyt po zeszłym sezonie, gdzie byliśmy na drugim miejscu. Nie mieliśmy okazji grać o I ligę, choć wywalczyliśmy prawo do gry w turnieju półfinałowym - zapowiadał szkoleniowiec Wilków.

Spotkanie pomiędzy Wilkami Wilczyn a Enea Energetykiem Poznań rozpocznie się w sobotę 26 września o godz. 18.00 w hali sportowej w Wilczynie. Dzięki współpracy klubu z portalem LM.pl i prywatnym sponsorem transmisje z meczów w Wilczynie będzie można oglądać na naszych łamach. To ułatwienie dla kibiców, którzy na hali będą mogli zajmować maksymalnie połowę dostępnych miejsc, co jest skutkiem obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa.

Na własnym terenie w sobotę zagra też SPS Konspol Słupca i też rywalem słupczan będzie beniaminek. Stalpro Błyskawica Szczecin wygrała w zeszłym sezonie III ligę w województwie zachodniopomorskim. Podobnie, jak słupczanie, również siatkarze z Pomorza rozpoczęli już sezon, występując w rundach wstępnych Pucharu Polski. Najpierw szczecinianie rozbili Żak Krzeszyce 3:0, a następnie wyeliminowali ligowego rywala - SKS Gorzów Wlkp. - po zwycięstwie 3:2.

SPS Konspol też ma już za sobą pucharowe boje i zwycięstwa ze Startem Namysłów 3:0 oraz Stoczniowcem Gdańsk 3:1. Teraz słupczanie poszukają pierwszych punktów w sezonie ligowym. Zespół w przerwie między sezonami przeszedł znaczne zmiany, pierwszym zadaniem trenera Marka Jankowiaka będzie więc wypracowanie zgrania i zrozumienia pomiędzy zawodnikami. 

Spotkanie pomiędzy SPS Konspol Słupca a Stalpro Błyskawica Szczecin rozpocznie się w sobotę 26 września o godz. 19.00 w hali sportowej w Słupcy. 

  • II liga siatkówki zaczyna sezon. Wilki będzie można oglądać w LM.pl

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO