WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Zabrakło dwunastu sekund. Dwójka KLTC szósta w mistrzostwach

Dodano: 28.09.2020 13:57
Źródło: LM.pl

Kamil Kudliński i Konrad Waliniak zajęli szóste miejsce w Mistrzostwach Polski w Jeździe Dwójkami i Drużynowej. Do brązowego medalu zabrakło niecałe dwanaście sekund.

W rozgrywanych w Godzieszach Wielkich mistrzostwach wystartowało 25 par, w tym duet KLTC Konin - Kamil Kudliński i Konrad Waliniak. Dystand 20 km koninianie przejechali w czasie 29:27,53. Najlepsi okazali się kolarze Copernicusa SMS Toruń - Dominik Ratajczak i Hubert Grygowski - z czasem 27:40,25. Do brązowego medalu KLTC Konin zabrakło niecałe dwanaście sekund.

Kudliński i Waliniak wraz z Gabrielem Klepackim i Szymonem Piechockim wystartowali również w jeździe drużynowej. Dystans 29 km koninianie pokonali w czasie 40:41,08, co dało KLTC Konin dwunaste miejsce w mistrzostwach. 

fot. KLTC Konin 

  • Zabrakło dwunastu sekund. Dwójka KLTC szósta w mistrzostwach

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO