WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Nocą po Puszczy Bieniszewskiej. Zapisy na kolejny bieg gRUNt

Dodano: 2.10.2020 10:18
Źródło: LM.pl

Maksymalnie 150 uczestników weźmie udział w grudniownym III Nocnym Biegu po Puszczy Bieniszewskiej organizowanym przez gRUNt. Zapisy ruszyły wczoraj.

W ramach biegu zawodnicy będą mieli do pokonania około dziesięciokilometrowy dystans, zarówno w ramach biegu, jak i marszu nordic walking. Trasa wiedzie Puszczą Bieniszewską, a startujący pokonają ją w nocy, początek zawodów przewidziany jest na godz. 19.00. Będzie to już trzecia edycja tego biegu.

Zapisy do zawodów ruszyły wczoraj na stronie elektronicznezapisy.pl (TUTAJ). Limit uczestników wynosi 150 osób, na ten moment zajętych jest już ponad 30 miejsc. Organizatorem biegu jest gRUNt. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO