WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

II liga. SPS Konspol Słupca wciąż wiceliderem po drugiej kolejce

Dodano: 3.10.2020 23:22
Źródło: LM.pl

Drugie zwycięstwo w tym sezonie odnotowali siatkarze SPS Konspol Słupca. W sobotę pokonali na wyjeździe SKS Gorzów Wlkp. 3:1.

Słupczanie w sobotę mierzyli się z jednym z tegorocznych beniaminków II ligi. Mecz rozpoczął się dla SPS Konspol bardzo dobrze, od zwycięstwa 25:20, ale już drugiego seta słupczanie oddali rywalom, przegrywając 17:25.

Jak się później okazało był to jedyny moment słabości zespołu ze Słupcy. W dwóch kolejnych częściach meczu SPS Konspol wygrywał 25:15 i 26:24, triumfując ostatecznie w całym spotkaniu 3:1.

Dzięki wygranej słupczanie jako jedyny obok Stoczniowca Gdańsk zespół mają sześć punktów na koncie. Pierwsze miejsce przegrywają z gdańszczami jedynie gorszym bilansem setów. Kolejny mecz za tydzień - w derbach regionu SPS Konspol podejmie Wilki Wilczyn.

SKS Gorzów Wlkp. - SPS Konspol Słupca (20:25, 25:17, 15:25, 24:26)

SPS Konspol Słupca (skład wyjściowy): Michał Torzewski, Adam Sobolewski, Mikołaj Kurek, Krystian Rabiega, Radosław Szczeciński, Adam Józefczak, Damian Marcjan.

fot. SPS Słupca

  • II liga. SPS Konspol Słupca wciąż wiceliderem po drugiej kolejce

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   SPS Słupca,   SKS Gorzów Wlkp.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO