WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Olimpia zremisowała w Kępnie, bramka Sobieraja dała punkt

Dodano: 11.10.2020 11:15
Źródło: LM.pl

Remisem 2:2 zakończył się sobotni mecz Olimpii Koło z Polonią Kępno. Bramki dla kolan strzelili Aleks Sieradzki i Krystian Sobieraj.

Spotkanie w Kępnie rozpoczęło się od bramki dla gospodarzy. Do siatki Olimpii trafił Bernard fai Ndukong. Jeszcze przed przerwą kolanie wyrównali, po kontrataku gola zanotował Aleks Sieradzki. Do przerwy na tablicy wyników widniał remis 1:1.

Po zmianie stron to znów Polonia wyszła na prowadzenie i znów po bramce Ndukonga. Olimpia przegrywała aż do 84. minuty. Wtedy wyrównującą bramkę zdobył Krystian Sobieraj. Wynik meczu już się nie zmienił, kolanie zremisowali w Kępnie 2:2.

Był to pierwszy remis zespołu Tomasza Mikusika w tym sezonie. Olimpia powiększyła swoj dorobek punktowy do dziewiętnastu oczek, ale w tabeli spadła - na dziesiąte miejsce. Kolejny mecz w przyszłą sobotę, kolanie podejmą GKS Dopiewo.

Polonia Kępno - Olimpia Koło 2:2 (25', 67' Bernard fai Ndukong - 42' Aleks Sieradzki, 84' Krystian Sobieraj)

Olimpia Koło: Łukasz Szymański - Bartosz Świderski, Robert Jędras, Szymon Wawrzyniak (46' Adam Kozajda), Damian Siek, Michał Rutkowski, Krystian Sobieraj, Dawid Zawadzki (60' Patryk Olczyk), Aleks Sieradzki, Kacper Gatrzkie, Mikołaj Makarowicz (87' Adam Ciesielski).

fot. archiwum

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   IV liga,   Olimpia Koło,   Polonia Kępno

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO