WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Start przygotowań do sezonu futsalu. Trening naborowy w środę

Dodano: 12.10.2020 14:52
Źródło: LM.pl

Wszystkich chętnych do gry w II lidze futsalu na trening naborowy zaprasza KKF Automobile Torino Konin. Sezon startuje już niedługo.

To będzie już piąty sezon, w którym konińscy futsaliści wystartują w wojewódzkich rozgrywkach II ligi. Trwa kompletowanie kadry zespołu, a pierwszy trening odbędzie się już w najbliższą środę. KKF Automobile Torino Konin zaprasza na niego wszystkich zawodników, którzy chcieliby spróbować swoich sił w halowych rozgrywkach.

Trening naborowy zaplanowany jest na środę 14 października o godz. 20.30 w hali sportowej Rondo przy Al. 1 Maja 1 w Koninie.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:futsal,   II liga,   KKF Konin,   trening

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO