WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

IV liga. Szóste zwycięstwo Wilków, siedemnasta bramka Kacprzaka!

Dodano: 17.10.2020 18:50
Źródło: LM.pl

Fenomenalna seria Wiktora Kacprzaka w Wilkach Wilczyn trwa, a beniaminek IV ligi wygrywa szósty mecz. W sobotę drużyna Radosława Konieczki pokonała Kotwicę Kórnik 3:0.

Kotwica Kórnik to jeden z zespołów walczących w tym sezonie o utrzymanie, a z drugiej strony - mających na to utrzymanie duże szanse, bo strata piłkarzy spod Poznania nie jest jeszcze duża. Dlatego sobotni mecz dla Wilków był bardzo ważny, w przypadku wygranej Kotwicy oba zespoły zrównałyby się bowiem dorobkiem punktowym.

Tak się jednak nie stało, wilczynianie wygrali bowiem pewnie 3:0. Już w czwartej minucie goście sami wbili sobie piłkę do siatki. Wilki podwyższyły jeszcze przed przerwą - w 37. minucie na 2:0 trafił Wiktor Mochalski. Po zmianie stron gospodarze przypieczętowali wygraną golem Wiktora Kacprzaka. Supersnajper Wilków się nie zatrzymuje, zanotował właśnie siedemnastą bramkę w tym sezonie i cały czas lideruje klasyfikacji strzelców. 

Wilki natomiast zajmują dwunaste miejsce z dorobkiem dziewiętnastu punktów. Zespół Radosława Konieczki cały czas jest w grze o pierwszą ósemkę, do premiowanych utrzymaniem miejsc traci zaledwie trzy oczka. Kolejne spotkanie za tydzień na wyjeździe - wilczynianie zagrają z Iskrą Szydłowo.

Wilki Wilczyn - Kotwica Kórnik 3:0 (4' Patryk Ostrowski (sam.), 37' Wiktor Mochalski, 50' Wiktor kacprzak)

Wilki Wilczyn: Jakub Strzykowski - Igor Kuźniewski, Kamil Kwiatkowski, Wiktor Mochalski, Patryk Szymaniak, Krystian Robak, Michał Zajączkowski (81' Adrian Kamiński), Adrian Górecki (75' Sebastian Bagrowski), Marcin Balalja (61' Bartosz Domaniecki), Dominik Jesiołowski (46' Łukasz Przebieracz), Wiktor Kacprzak.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   IV liga,   Wilki Wilczyn,   Kotwica Kórnik

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO