WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Mistrzostwa Polski LZS. KLTC najlepsze w wyścigu drużynowym

Dodano: 19.10.2020 11:58
Źródło: LM.pl

Pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polski Krajowego Zrzeszenia LZS wywalczyli juniorzy młodsi KLTC Konin. Konińscy kolarze wygrali w wyścigu drużynowym.

Medal dla konińskiego klubu zdobyli Konrad Waliniak, Kamil Kudliński, Patryk Wawrzyniak, Gabriel Klepacki. Drużyna KLTC Konin dystans 3000 m pokonała w czasie 3:30,449, pokonując drugą Stal Grudziądz o ponad 0,7 sek. Trzecie miejsce przypadło Deichmannowi Sobótka. 

Blisko medalu był również Kamil Kudliński w wyścigu punktowym. W kwalifikacjach koninianin był trzeci, a w finale zajął piąte miejsce. Dziesiąty był Konrad Waliniak, a 25. - Gabriel Klepacki. 

W wyścigu eliminacyjnym siedemnaste miejsce wywalczył Konrad Waliniak, osiemnasty był Kamil Kudliński, a 25. Gabriel Klepacki. W mistrzostwach startowała również Roksana Mikorska. Zawodniczka KLTC Konin w wyścigu eliminacyjnym była dwunasta, a w wyścigu punktowym - trzynasta.

fot. KLTC Konin

  • Mistrzostwa Polski LZS. KLTC najlepsze w wyścigu drużynowym

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO