WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka
PILNE:

IMGW: Oblodzenie dróg i chodników. Ostrzeżenie ważne od godz. 19.00 do 9.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Puchar Polski w Klasie Omega. Żeglarze zakończyli rywalizację

Dodano: 20.10.2020 11:36
Źródło: LM.pl

Ostatnie regaty z cyklu Pucharu Polski w Klasie Omega odbyły się na jeziorze Niesłysz w Świebodzinie. Wzięły w nich udział dwie załogi z regionu konińskiego. 

W klasie Omega Sport startowały 22 załogi, w tym dwie reprezentujące region koniński - Mateusz Szczepaniak, Szymon Sikorski i Hubert Zaborowski z Energetyka Konin na jachcie Fuzel oraz Jacek Olejniczak, Piotr Paruszkiewicz i Kacper Gębicki z Delfina Ślesin na jachcie Slesin.pl. Podczas regat rozegrano siedem biegów. 

Energetyk najlepiej poradził sobie w piątym i siódmym starcie, zajmując wtedy dziesiąte miejsca. Ostatecznie koninianie uzbierali 79 pkt, zajmując piętnaste miejsce. Ślesinianie najlepiej spisali się w pierwszym biegu, plasując się na osiemnastym miejscu, a w końcowej klasyfikacji zajęli 21. miejsce ze 123 pkt. 

Regaty w Świebodzinie były ostatnimi z cyklu Pucharu Polski w Klasie Omega. Według nieoficjalnych wyników Energetyk Konin zajął w klasyfikacji generalnej dziewiąte miejsce, a Delfin Ślesin - osiemnaste. Wyniki oficjalne znane będą przed 24 listopada. Wtedy odbędzie się podsumowanie sezonu. 

fot. organizator

slajd 1 z 5
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO