WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Maciej Serafiński wygrał Barbarian Race, czołowy bieg OCR w kraju

Dodano: 20.10.2020 13:07
Źródło: LM.pl

Biegacz z Konina - Maciej Serafiński - zwyciężył w grupie Elite biegu Barbarian Race. To jeden z czołowych biegów OCR w Polsce.

Barbarian Race to jeden z czołowych biegów OCR w Polsce, w tym roku trzeci rok z rzędu nagrodzony został statuetką najlepszego biegu OCR w Polsce. W tym roku odbył się w Wiśle. Na dystansie trzynastu kilometrów w grupie Elite wystartował Maciej Serafiński, biegacz z Konina. Do pokonania miał szereg różnorodnych przeszkód - zarówno naturalnych, jak i przygotowanych przez organizatorów.

W kat. Elite rywalizował z ponad setką innych zawodników z Polski. Okazał się najlepszy - trasę pokonał w czasie 1:10:13, wyprzedzając drugiego Tomasza Oślizłę o ponad 5,5 min. - Jadąc do Wisły chciałem powalczyć o podium, ale widząc tak mocną obsadę z top 5 też bym był zadowolony, a tutaj niespodziewane zwycięstwo. Początkowe sześć kilometrów bieg w pierwszej trójce, dopiero w strefie, gdzie pojawiło się pełno przeszkód zyskałem dużą przewagę, której nie oddałem do mety - podsumował Serafiński na swoim profilu FB. - Dzisiajszym biegem odkułem się za porażkę na ostatnim Barbarianie. Podziękowania dla trenera Wojciecha Kopcia. To dzięki tobie biegam coraz szybciej, ale jest jeszcze wiele do poprawy, zwłaszcza jeżeli chodzi o bieganie po górach.

fot. Maciej Serafiński OCR

  • Maciej Serafiński wygrał Barbarian Race, czołowy bieg OCR w kraju

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bieganie,   bieg,   bieg OCR,   Maciej Serafiński,   Barbarian Race

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Nieźle, gratulacje.
Dodano: 20.10.2020 14:16    Przez: ufik
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO