WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dziesięć zespołów w II lidze futsalu. Start sezonu - 31 października

Dodano: 21.10.2020 12:04
Źródło: LM.pl

Dziesięć drużyn, w tym KKF Konin, ma wystartować w II lidze futsalu w najbliżym sezonie. Pierwsza kolejka planowana jest wstępnie na 31 października.

Wielkopolski ZPN ogłosił zestawienie zespołów, które wystartują w najbliższym sezonie II ligi futsalu. Będzie ich dziesięć, czyli o dwa więcej, niż w zeszłym sezonie. W nowym sezonie do Konina nie przyjedzie Orlik Mosina, który awansował do I ligi. Zamiast tego zobaczymy aż trzy nowe drużyny - powracającą do rozgrywek po przerwie Perfectę Futsal Złotów, Czarnych Czerniejewo oraz Wooden Villa/Lucart Energy Września, czyli zespół, z którym w zeszłym roku KKF Automobile Torino Konin przegrał w finale wojewódzkiego Pucharu Polski.

Cały czas w rozgrywkach pozostaje sześć pozostałych drużyn: Piast Poniec, Futsal Rawicz, Futsal Poznań, Futsal Gostyń, Jurand Koziegłowy i Tarnovia Tarnowo Podgórne. Do startu nowego sezonu szykuje się również KKF Automobile Torino Konin. W zeszłą środę koninianie przeprowadzili trening naborowy do zespołu. 

Wstępnie pierwsza kolejka rozgrywek planowana jest na 31 października. KKF Konin w zeszłym sezonie został wicemistrzem II ligi. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:futsal,   II liga,   KKF Konin

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO