WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Marcelina Woźniak z Kleczewa mistrzynią świata w Bikini Fitness!

Dodano: 26.10.2020 13:35
Źródło: LM.pl

20-letnia kleczewianka Marcelina Woźniak zwyciężyła w Mistrzostwach Świata Juniorek Bikinii Fitness organizowanych przez IFBB. Zawody odbyły się w Kluż-Napoka w Rumunii.

Zawody bikini fitness polegają, podobnie jak inne zawody fitness, na ocenie budowy ciała zawodniczek. W tym typie konkurencji mniej liczy się jednak sama muskulatura, a bardziej wyrzeźbienie, symetryczna budowa ciała, a nawet uroda i ogólny wygląd. Mistrzostwa w Rumunii organizowane były przez IFBB, największą i najbardziej znaną organizację kulturystyczną na świecie.

W Kluż-Napoce Polskę i region koniński reprezentowała Marcelina Woźniak z Kleczewa. 20-latka wystartowała w kat. 16 - 20 lat do 166 cm. Oceniana w dwóch rundach musiała pokonać dziewięć innych zawodniczek z Łotwy, Czech, Rumunii, Polski i Grecji. Kleczewianka w pierwszej rundzie uzyskała wynik 6 pkt (suma wszystkich przyznanych jej przez sędziów miejsc po odrzuceniu najbardziej skrajnych wyników; im niższy wynik tym lepiej) i weszła do finałowej szóstki. 

W drugiej rundzie powtórzyła ten wynik, pokonując pewnie drugą Liliję Utenko z Łotwy o pięć punktów. Tym samym Marcelina Woźniak wywalczyła tytuł mistrzyni świata juniorek. 

fot. IFBB

  • Marcelina Woźniak z Kleczewa mistrzynią świata w Bikini Fitness!
  • Marcelina Woźniak z Kleczewa mistrzynią świata w Bikini Fitness!

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Strzeż mnie panie przed takimi kobietami.
Dodano: 30.10.2020 22:21    Przez: Sławomir Kowalski
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO