Sportowy weekend: Intensywna sobota, Mustang inauguruje sezon
W związku z uroczystością Wszystkich Świętych, która przypada w niedzielę, niemal wszystkie weekendowe wydarzenia sportowe odbędą się dzień wcześniej. Pierwszy mecz w sezonie rozegra Mustang Konin.
30 października (piątek):
godz. 19.00: mecz piłki ręcznej (III liga): Start Konin - SPR Włoszakowice, hala sportowa przy ul. Popiełuszki 2a w Koninie
godz. 19.30: mecz piłki siatkowej (II liga gr. I): Wilki Wilczyn - Trefl Lębork, hala sportowa w Wilczynie - TRANSMISJA
31 października (sobota):
Trzynasta kolejka klasy okręgowej gr. III:
godz. 11.00: GKS Żerków - Zryw K-Flex Dąbie, Stadion im. Janusza Janczyka w Żerkowie
godz. 13.00: Warta Krzymów - Polanin Strzałkowo, stadion przy ul. Mlecznej 1 w Krzymowie
godz. 14.00: Orzeł Grzegorzew - Polonia Golina, stadion przy ul. Leśnej 26 w Grzegorzewie
godz. 14.00: Pelikan Niechanowo - Sparta Sklejka Orzechowo, stadion przy ul. Brzozowej 1 w Niechanowie
godz. 14.00: Baszta Przedecz - Warta Pyzdry, stadion przy ul. Zamkowej 5 w Przedczu
godz. 14.00: Czarni Brzeźno - Strażak Licheń Stary, stadion przy ul. Głównej 70a w Brzeźnie
godz. 14.00: Kasztelania Brudzew - Zjednoczeni Trzemeszno, stadion przy ul. Piaski w Brudzewie
godz. 14.00: Czarni Ostrowite - Orlik Miłosław, stadion przy ul. Jeziornej 39 w Ostrowitem
godz. 11.00: mecz piłki nożnej (Ekstraliga): Medyk Konin - AZS UJ Kraków, Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale 1 w Koninie - TRANSMISJA
godz. 12.00: mecz piłki nożnej (II liga): Bielawianka Bielawa - Medyk II Konin, stadion w Bielawie
Czternasta kolejka III ligi gr. II:
godz. 13.00: Unia Swarzędz - Sokół Kleczew, stadion przy ul. św. Marcina 1 w Swarzędzu
godz. 14.00: Górnik Konin - Jarota Jarocin, Stadion im. Mariana Paska przy ul. Dmowskiego 4 w Koninie
Czternasta kolejka V ligi gr. III:
godz. 13.00: Piast Kobylin - Polonus Kazimierz Biskupi, boisko przy ul. Strzeleckiej 10 w Kobylinie
godz. 14.00: Zefka Kobyla Góra - MKS Dąbie, boisko przy ul. Powstańców Wielkopolskich 12 w Kobylej Górze
godz. 14.00: Astra Krotoszyn - GKS Sompolno, boisko przy ul. Sulmierzyckiej w Krotoszynie
godz. 14.00: Zjednoczeni Rychwał - Lew Pogorzela, stadion przy ul. Sportowej 34 w Rychwale
godz. 14.00: SKP Słupca - Raszkowianka Raszków, stadion przy ul. Gajowej 4 w Słupcy
godz. 14.00: Tulisia Tuliszków - Stal Pleszew, stadion przy ul. Nortowskiej 1 w Tuliszkowie
Piętnasta kolejka IV ligi gr. wielkopolska:
godz. 14.00: Olimpia Koło - Odolanovia Odolanów, stadion przy ul. Sportowej 12 w Kole
godz. 14.00: Wilki Wilczyn - OTPS Winogrady Poznań, stadion przy ul. Rynek 14 w Wilczynie
godz. 14.00: mecz piłki koszykowej na wózkach (I liga): For Heroes Kraków - Mustang Konin, Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych w Krakowie