WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Siatkarska kolejka: Wilki nadrabiają zaległości, jutro mecz z Treflem

Dodano: 29.10.2020 15:25
Źródło: LM.pl

Zaległe spotkanie czwartej kolejki II ligi rozegrają w piątek siatkarze Wilków Wilczyn. Ich rywalem będzie Trefl Lębork.

Pandemia koronawirusa w grupę pierwszą II ligi siatkówki uderzyła mocno. Od początku sezonu przełożonych zostało już siedem spotkań, część drużyn miała potwierdzone przypadki zakażeń w swoich szeregach. Rykoszetem oberwały Wilki Wilczyn - zespół z powiatu konińskiego grał w derbowym starciu z SPS Konspol Słupca, u którego zawodników krótko później wykryto przypadki zakażenia SARS-CoV-2. Wilczynianie poddali się autokwarantannie i dla bezpieczeństwa przełożyli mecz z Treflem Lębork.

Spotkanie to odbędzie się w piątek. Wilki przystępują do niego z pozycji wicelidera i po zwycięstwie z niepokonanym do tej pory Stoczniowcem Gdańsk. Trefl w tym sezonie wygrywał dwa razy i przegrywał również dwa, choć raz - bilansem 2:3 z Błyskawicą Szczecin. W ostatniej kolejce zespół z Pomorza uległ natomiast Orłowi Międzyrzecz 1:3.

Zespół z Lęborka gra w II lidze piąty sezon z rzędu. Do tej pory był ligowym ,,solidniakiem" - trzykrotnie zajmował miejsca na podium, raz dotarł nawet do turnieju finałowego, gdzie zajął trzecią lokatę i nie awansował do I ligi. W starciach w rundach zasadnicznych jest remis, trzy wygrane zanotowały Wilki, trzy Trefl. Dodatkowo jednak wilczynianie pokonali Trefla w play-offach sezonu 2017/2018 3:1.

W piątek szykuje się naprawdę ciekawe spotkanie. Mecz rozpocznie się o godz. 19.30 w hali sportowej w Wilczynie. Z powodu obostrzeń spotkanie odbędzie się bez kibiców. Transmisję ze spotkania oglądać jednak można będzie w portalu LM.pl. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   Wilki Wilczyn,   Trefl Lębork

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO